Testovačka lezeček Ocún

V pátek a sobotu 24.&25. února jsme testovali na lezecké stěně Tendon Hlubina. V neděli jsme navázali na boulderu Tendon Blok. Hlavním artiklem byly lezečky české firmy Ocún. Dále si lezci mohli osahat lezecký materiál z Petzlu a posilovací/rozcvičovací vychytávky YY Vertical.

Tendon Hlubina

Pátek byl velmi výživný a naplněný prací. Přijet, vytahat všechny věci, vymyslet jak a kde vše rozložíme. Naštěstí jsme s sebou měli Michala z Ocúnu, který nám v tom výrazně pomohl. Díky! Celé odpoledne vás chodilo opravdu hodně a skoro jsme se nezastavili!

Trochu více klidu jsme si užili během sobotního odpoledne. Zbyl nám i nějaký čas na střídačku obléct sedák, vzít lezky a testovat na navijácích, nebo při traverzování. Na stěně nám hodně vyhovovaly lezečky Ozone, ale hlavně Jett.

Při lezení na laně zaznamenaly úspěch především ty pohodlnější lezečky. Tedy modely Jett QC, Advancer QC a Striker QC .

Tendon Blok

Nedělní program byl naplánován na boulderingové centrum Tendon Blok. Přivítalo nás pár nadšenců. Hlavní vlna přišla kolem páté hodiny. Tady se nejvíce prosazovaly agresivnější Ozone, Ozone HV a Fury. V této společnosti jsme také nazuli lezky a hurá lézt! Celý večer se nesl v pohodovém duchu. Bylo fajn se spolulezci testnout lezky, probrat výhody i nevýhody jednotlivých modelů, vyzkoušet tréninkové pomůcky YY Vertical a dát si pivko.

Díky moc všem zúčastněným! Bez vás by to rozhodně nešlo a užili jsme si tři fajn odpoledne v prostředí, které máme moc rádi – mezi lezci.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz