Prodejna v Ostravě

LETSPORT - ostravský outdoorový obchod!

Tak zadej do navigace Mariánské náměstí 461/4, Ostrava a doval si taky vybrat tričko, boty, bundu, karabinku na klíče, nebo "jen" pokecat o outdooru. Na prodejně můžete využít půjčovnu, nebo si vyzkoušet zboží přímo na prodejně. Když se trochu zakecáš, nebo zdržíš u výběru nových nástupovek, máme výbornou kávu.

Naši prioritou je zajistit slušný výběr přímo na prodejně a velký výběr produktů na e-shopu, který neustále rozšiřujeme. Sami aktivně sportujeme, zároveň tedy sami na sobě testujeme to co nabízíme. Ať už to jsou horské túry, nebo běhy, lezení, skialpinismus, cyklistika atd. 

Kompletní přehled značek, které v Letsport nabízíme nejdete zde. K těm nejznámnějším patří Rab, Montane, Mountain Equipment, Ortovox, Chillaz, Craft, Black Diamond, Brubeck, Asolo, Aku, Inov8, Altra, Bridgedale, R2, Expres Menu, Adventure Menu, Ocún, Petzl, Climbing Technology, 8B+, Nalgene, Sportique a další.

Adresa:

Mariánské náměstí 461/4
709 00 Ostrava-Mariánské Hory

+420 605 914 144
obchod@letsport.cz

Otevírací doba:

pondělí - pátek  10:00 - 18:00 hod.

Jak se k nám dostaneš?

MHD

Sídlíme v blízkosti tramvajové  a autobusové zastávky Mariánské náměstí. Dostaneš se tak k nám tramvajemi číslo 3, 4, 8 , 11, 12, 18, 19 a autobusy číslo 24 a 981

Autem

Parkovací místa přímo před prodejnou. Případně v okolních uličkách a kousek dojdete. 

Na kole

Vlastní kolo si můžete vzít s sebou do prodejny. 
Stojany na nextbike najdete na náměstí před prodejnou.

A jak to u nás vypadá

Kdo se vám bude věnovat?

Petr a Tomáš Lettovští

IMG_0567

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz